Візок косметологічний компактний білого кольору, це компактна та практична модель. Вона займає мало місця, причому може грамотно вмістити все необхідне. Якщо Ви шукаєте візок для невеликих салонів – ця модель якраз!
Характеристики:
- матеріал виготовлення: ДСП;
- металеві утримувачі;
- Комплектація металевими коліщатками;
- одна висувна скринька.
Габарити (ШхВхГ): 50х75х40 см.
Колір: на Ваш вибір
Термін виготовлення: 10-14 робочих днів.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Украина |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Полка | 2 шт |
| Тип тележки | закрытая |
| Полка-лоток | 2 шт |
| Цвет | Белый |
| Материал | ДСП |
| Материал каркаса | ДСП |
| Опора | Ножки с колесиками |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | VELMIІ |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴






Отправка с 10 июня 2026
