Візок косметологічний Tracey стане незамінним помічником у роботі будь-якого майстра. З ним можна легко розмістити робоче приладдя так, як зручно саме Вам і швидко знаходити все необхідне. Створена з якісних та міцних матеріалів, візок довго триматиме свій первісний вигляд. Підходить під будь-який інтер'єр. Візок встановлений на коліщатка, що дозволить спокійно переміщати його з місця на місце.
Характеристики:
- матеріал виготовлення: ДСП;
- металеві утримувачі;
- Телескопічні напрямні;
- один висувний ящик
Габарити (ШхВхГ): 50х50х57 см.
Колір: на Ваш вибір
Термін виготовлення: 10-14 робочих днів.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глубина | 57 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Velmi |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Полка | 1 шт |
| Тип тележки | закрытая |
| Цвет | Белый |
| Материал | ДСП |
| Материал каркаса | ДСП |
| Опора | Ножки с колесиками |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 810 ₴



Отправка с 10 июня 2026
