Візок косметологічний в стилі Лофт
Металевий каркас. Полички виготовленні з скла.
Модель укомплектована металевими прогумованими колесами.
Розміри (ШхВхГ): 40х78х30 см.
Колір каркасу: золотий, чорний, білий, срібло, бронза.
Щодо виготовлення в іншому кольорі уточнюйте будь ласка у менеджера
Термін виготовлення 10-14 днів
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Высота | 78 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Velmi |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Полка | 3 шт |
| Цвет | Белый |
| Материал | Стекло |
| Материал каркаса | Металл |
| Опора | Ножки с колесиками |
| Материал изготовления | |
| Полки | стекло |
| Каркас | Металл |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 7 970 ₴









Отправка с 10 июня 2026
