✅Виготовлений із високоякісних матеріалів та комплектуючих європейського виробництва, має високі показники надійності та ідеально підходить для використання у приміщеннях з активним відвідуваннням.
⠀
✅Акцентна каретна стяжка на фігурній спинці з втяжками на перетинах декорована гудзиками в тон або стразами (на ваш вибір).
⠀
✅Стяжка формує об'ємний рельєф спинки, що зберігає зовнішній вигляд та підвищує зносостійкість виробу.
⠀
✅Розміри:
•Довжина 140
•Висота 100
•Глубина 80 см
⠀
✅Оббивка:
• турецька або італійська екошкіра
• велюр
⠀
✅Колір на ваш вибір
⠀
✅Декорація стразами або гудзиками
⠀
✅Дерев'яні ніжки
⠀
✅Наповнювач - 25-тої поролон щільності
⠀
✅Срок виготовлення - 10-14 днів
⠀
✅Доставка по Україні та країнам Європи
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Velmi |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Цвет | Розовый |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Длина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа, ткань |
Информация для заказа
- Цена: 17 320 ₴





Отправка с 14 июня 2026
