✅Виготовлений із високоякісних матеріалів та комплектуючих європейського виробництва, має високі показники надійності та ідеально підходить для використання у приміщеннях з активним відвідуваннням.
⠀
✅Розміри:
•Довжина 180 см
•Висота 75 см
•Глибина 70 см
⠀
✅Оббивка:
• турецька або італійська екошкіра
• велюр
⠀
✅Колір на ваш вибір
⠀
✅ Хромовані опори
⠀
✅Наповнювач - 25-тої поролон щільності
⠀
✅ Матеріал на фото - тканина Омега
⠀
✅Срок виготовлення - 10-14 днів
⠀
✅Доставка по Україні та країнам Європи
⠀
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Velmi |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Длина | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа, ткань |
Информация для заказа
- Цена: 21 170 ₴





Отправка с 14 июня 2026
