Крісло перукарське Polo
Матеріал: каркас зроблений із міцної фанери; наповнювач — поролон 28 щільності, він стійкий до деформації та слугує без зсідання до 10 років. Крісло обтягнуте стійким до очисних засобів шкірозамінником. Завдяки грамотно підібраним матеріалам крісло надовго збереже свій первісний вигляд.
Підіймач: гідравлічний (виробництво Польща, гарантія — 1 рік). Висота підіймача: min - 40 см, max - 60 см.
Основа: п'ятипроменева, диск або квадрат.
Ціна вказана за модель на пьятилуччі.
Цвет: на вибір.
Стандартні габарити (ШхГхВ): 66x58x88см
Термін виготовлення: 10 робочих днів.
Доставка по Україні бескоштовна!
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Глубина кресла | 58 мм |
| Ширина кресла | 66 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 88 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
| Производитель | Velmi |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная замша, ткань |
Информация для заказа
- Цена: 14 070 ₴









Отправка с 14 июня 2026
