Крісло перукарське Polo Lux
Матеріал: каркас зроблений із міцної фанери; наповнювач — поролон 28 щільності, він стійкий до деформації та слугує без зсідання до 10 років. Крісло обтягнуте стійким до очисних засобів шкірозамінником. Завдяки грамотно підібраним матеріалам крісло надовго збереже свій первісний вигляд.
Підіймач: гідравлічний (виробництво Польща, гарантія — 1 рік). Висота підіймача: min - 40 см, max - 60 см.
База: пятилучча, випуклий диск або квадрат, плоский квадрат хромований, золотий диск, чорний матовий диск, плоский золотий диск.
Ціна вказана за модель на пятилуччі, на інші бази - запитуйте в менеджера
Колір: на вибір.
Стандартні габарити (ШхГхВ): 66x58x88см
Термін виготовлення: 10 робочих днів.
Доставка по Україні безкоштовна!
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Глубина кресла | 58 мм |
| Ширина кресла | 66 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 88 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Производитель | Velmi |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Материал изготовления | |
| База-основание | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная замша, ткань |
- Цена: 12 940 ₴











Отправка с 05 июня 2026
