Ефектний та стильний стьобаний диван Western
Виконаний в класичному стилі.
М'які та зручні сидіння
Стьобана спинка та підлокітники округлої форми придають дивану елегантну форму, яка дуже добре поєднується з гламурним інтер'єром а також з еклектичним колоніальним або класичним декором.
В основі конструкціі мебелі дерево.
Наповнювач поролон 25-тій щільності
Колір обивки і розмір дивана можна підібрати індивідуально.
Це високоякісний продукт з непідвладним часом стилю
Розміри:
- Ширина 220 см
- Глибина 95 см
- Висота 100 см
Термін виготовлення 14 днів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Velmi |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Цвет | Бежевый |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Длина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа, ткань |
Информация для заказа
- Цена: 37 230 ₴









Отправка с 14 июня 2026
