Диван для очікування Graf виконаний в класичному стилі.
⠀
М'які та зручні сидіння
В основі конструкції - дерево.
Наповнювач поролон 25-тій щільності
Колір оббивки і розмір дивана можна підібрати індивідуально.
Це високоякісний продукт з непідвладним часом стилю
⠀Розміри:
Ширина 168 см
Глибина 70 см
Висота 105 см
⠀
Термін виготовлення 14 днів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Velmi |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 168 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Высота | 105 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа, ткань |
Информация для заказа
- Цена: 14 980 ₴







Отправка с 14 июня 2026
