Диван для очікування Губи Мерелін
⠀Виконаний в формі жіночих губ
М'які та зручні сидіння
В основі конструкції - дерево.
Наповнювач поролон 25-тій щільності
Колір оббивки і розмір дивана можна підібрати індивідуально.
Це високоякісний продукт з непідвладним часом стилю
⠀Розміри:
Ширина 150 см
Глибина 65 см
Висота 95 см
⠀
Термін виготовлення 14 днів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Velmi |
| Страна производитель | Украина |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Цвет | Красный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Высота | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа, ткань |
Информация для заказа
- Цена: 16 670 ₴






Отправка с 14 июня 2026
