Перукарня мийка Techno
⠀
✅Стильна та практична модель від українського виробника.
⠀
✅Усі деталі польські та гарантуються якістю.
⠀
✅Оббивка крісла зроблена зі шкірозамінника.
⠀
✅Основа миття виготовлена зі стійкого до впливу вологи і засобів для чищення, міцного пластику.
⠀
✅Колір основи - чорний або білий
⠀
✅Кооір шкірозамінника - на вибір.
⠀
✅В комплектацію входять: крісло, керамічна раковина (колір білий), сантехніка (душ + змішувач, гофра, злив), механізм нахилу керамічної раковини.
⠀
✅За бажанням клієнта можлива заміна стандартної керамічної раковини Гарсон заміна на інші раковини (з доплатою):
⠀
• New York, рекомендовано для роботи з довгим волоссям (колір чорний або білий);
• Young (колір чорний чи білий);
• Cosmo має кишеню для шампуню (колір чорний або білий).
• Підключення: заднє.
⠀
✅На замовлення: 10-14 робочих днів.
⠀
✅Розміри (ШхВхГ): 63х91х120 см
✅ Телефон менеджера 050-649-02-26
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Особенности | Наличие тумбочки |
| Подключение воды | Заднее |
| Регулировка угла наклона | Да |
| Тип парикмахерской мойки | Стационарная |
| Производитель | Velmi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал изготовления | |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Материал пьедестала | Металл |
| Материал изготовления раковины | Керамика |
| Габаритные размеры | |
| Ширина парикмахерской мойки | 63 см |
| Длина парикмахерской мойки | 120 см |
| Высота парикмахерской мойки | 91 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белая, черная |
- Цена: 37 400 ₴







